V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Máme v týmu profesionální akustiky s dlouholetou praxí, poskytujeme měření i návrh akustiky prostor, kontaktujte nás.

Návrh a měření prostorové akustiky

Návrhy a měření prostorové akustiky využijete zejména v těch prostorech, kde se konají přednášky, konference nebo hudební koncerty. Zkrátka všude tam, kde potřebujete, aby přednášejícímu nebo interpretovi bylo bez problémů rozumět a poslech hudby byl příjemným zážitkem bez ohlušujících ruchů. Prostorová akustika se proto řeší v divadlech, kulturních domech, v nahrávacích, rozhlasových a televizních studiích, ale také v posluchárnách, kongresových a přednáškových sálech.

Studie prostorové akustiky se vám bude hodit již před samotnou výstavbou zamýšlených prostor. Pomůže vám definovat tvarové charakteristiky a vhodné materiály stěn a stropů tak, aby v prostoru bylo dosaženo optimální doby dozvuku. Doba dozvuku je totiž hlavní parametr akustiky prostoru, který určuje, jak dlouho se v něm odráží slyšitelný zvuk. Čím je doba dozvuku delší, tím se výsledný zvuk jeví jako bohatější a naopak. V prostorách pro poslech hudby je tedy vhodnější delší doba dozvuku, zatímco například v kancelářích je to nežádoucí kvůli rušivému hluku. Akustika prostor je tedy důležitá nejen v kulturních objektech, ale také pro kvalitní pracovní prostředí.

A kde všude už jsme vyřešili akustiku?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram