V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Naši odborníci na akustiku a AV techniku vám navrhnou vhodná tvarová a materiálová řešení prostor, a také to, kam umístit reproduktorové soustavy.

AV technika Praha

Experti na AV techniku v Praze, ale samozřejmě i po celé ČR, to jsme my, společnost AVT Group a.s. Tým zkušených odborníků z oblasti AV techniky, prostorové akustiky, elektroakustiky a IT. Navrhujeme komplexní řešení napříč těmito obory. Pracovali jsme například na nahrávacím studiu a divadelních technologiích pro Janáčkovo divadlo, na novém sálu Centra současného umění DOX, na mnoha kancelářských provozech včetně sídla Škoda Auto a na spoustě dalších kulturních či univerzitních objektech.

Navrhujeme kompletní AV řešení a také prostorovou akustiku. Vedle pevných instalací AV techniku také pronajímáme a jsme schopni vám zajistit hladký průběh akce od malé videokonference po velké společenské akce. Zapůjčíme vám tu nejmodernější AV techniku v Praze a po celé ČR. Kromě toho vám také vypracujeme studii, připravíme dokumentaci potřebnou pro realizaci, AV techniku nainstalujeme nebo budeme dozorovat nad její instalací a budete-li si přát, AV techniku také odinstalujeme a u staré techniky zajistíme i její likvidaci. Nikam vás neškatulkujeme, ale navrhujeme individuální řešení přesně dle vašich požadavků a možností konkrétního prostoru.

A které prostory už jsme vybavili AV technikou?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram