V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Poptejte u nás komplexní AV vybavení učeben, v našem týmu máme zkušené profesionály, kteří pro vás navrhnou optimální řešení, kontaktujte nás.

AV vybavení učeben

Máme bohaté zkušenosti na poli AV vybavení učeben, bez kterého se dnes neobejde žádná moderní škola. Kromě klasických dataprojektorů a pláten do škol navrhujeme a instalujeme také ozvučení, interaktivní tabule, vizualizéry, a e-learningové systémy se záznamovými kamerami. Veškerou naši techniku pak učitelé jednoduše ovládají přímo z katedry.

AV vybavení navrhujeme a dodáváme nejen do nových učeben, ale i do učeben stávajících. Techniku ve školách využijete nejen při samotném vyučování ale i při nejrůznějších poradách a školních akcích. Zvažujete-li pořízení a instalaci audiovizuální techniky do vaší školy, budeme rádi, když se na nás obrátíte. Navrhneme pro vás individuální řešení přesně na míru dle vašich požadavků. Připravíme projekt, AV vybavení do učeben nainstalujeme a postaráme se i o následný servis.

A jaké školy už jsme vybavili?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram