V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Vytvářejte skutečně zábavnou online výuku

Naše e-learningové studio s průhlednou tabulí je jako stvořené pro vytváření atraktivních webinářů, streamování i tvorbu offline přednášek.

Z čeho se e-learningové studio skládá?

Průhledná tabule umožňuje řečníkovi psát a zároveň mluvit směrem k publiku. Výsledný obraz je během záznamu vodorovně zrcadlený (řečník tedy normálně píše zleva doprava). Celý systém je složen z několika částí:
Průhledná tabule
Je tvořená ultra–čistým sklem v rámu s vnitřním osvětlením a v kombinaci s fluorescenčními fixami umožňuje vysokou čitelnost psaného obsahu.
AV technika
Průběh výuky zaznamenává kamera s mikrofonem a vy záznam buď použijete pro offline účely a nebo ho rovnou živě vysíláte. Psaný obsah můžete doplnit také multimediálním obsahem.
Nahrávací místnost
Tabuli s AV technikou je potřeba umístit do prostoru s dostatečným osvětlením a  vhodným pozadím, abyste dosáhli vysoké kvality záznamu.
1 – Mobilní skleněná tabule v rámu s vnitřním osvětlením  2 – Snímací kamera  3 – Mikrofonní systém  4 – Prostor pro multimediální obsah (obrázky, videa)  5 – Náhledový monitor s pojízdným stojanem 6 – Příslušenství tabule  7 – Mediální stanice s ovládacím panelem  8 – Nahrávací místnost vybavená držáky a kabeláží  9 – Systém rámového pozadí 10 – Sada studiového osvětlení (a – zadní světla b – boční světla c – přední světla)
  TIP: Když zkombinujete průhlednou tabuli s videokonferenčním systémem, můžete během prezentace komunikovat s účastníky.  

Jak se studio ovládá?

Nebojte, nepotřebujete být znalec IT. Na běžné použití pro vás připravíme jednoduchý ovládací panel. 

Pro koho je e-learningové studio vhodné?

Hodí se pro všechny tvůrce online i offline obsahu.
Online vzdělávání
Zpřístupněte vašim studentům skutečně atraktivní online výuku, která udrží osobní kontakt s učitelem.
Porady a školení
Dejte nový rozměr vašemu online setkávání s kolegy. Prezentace a školení bude živější a kreativnější.
Osobní prezentace
Ať už tvoříte jakýkoli obsah, s naším studiem budete pro své publikum unikátním a zábavným řečníkem.

Kolik studio stojí?

Cena se odvíjí od konfigurace, která se bude nejvíc hodit pro vaše předpokládané využití. Také je možné, že už některé komponenty pro celý systém máte a budete je potřebovat jen doplnit. Napište nám a my vám zdarma připravíme cenovou nabídku na míru. Pro přibližnou představu můžete využít náš ceník.
* Povinná pole
Odesláním formuláře souhlasíte, aby provozovatel těchto stránek společnost AVT Group a.s. se sídlem V Lomech 2376/10a, Praha 4 14900, ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracoval vaše osobní údaje. Vámi zadané jméno a emailová adresa budou zpracovány za účelem vašeho kontaktování ohledně poptávky služby. Souhlas udělujete na zpracování po dobu 3 let, pokud tuto dobu neprodloužíte. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu nebo emailu. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek smazání vaší e-mailové adresy.

Proč e-learningové studio od nás?

Kromě toho, že jsme zatím jediní, kdo tuto technologii u nás dělá, máme navíc bohaté zkušenosti se školní AV technikou, přesvědčte se v našich referencích.

My jste totiž digitalizovali vzdělávání dávno předtím, než to bylo v módě.
Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinplay-circleyoutubeinstagram