V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Poptáváte návrh a vybavení produkčního pracoviště? Náš zkušený tým je vám plně k dispozici, vyberte si zkušeného partnera, kontaktujte nás.

Návrh a vybavení produkčního pracoviště

Produkční pracoviště nebo také nahrávací a postprodukční studia vyžadují prvotřídní techniku, její smysluplné uspořádání a také propracovanou prostorovou akustiku. Jedině tak získáte optimální pracovní prostředí pro získání kvalitních zvukových záznamů či videa.

Pro naše klienty navrhujeme moderní nahrávací studia, která slouží pro klasické nahrávání hudby a přednesu, pro dabing nebo jsou využívána jako komplexní produkční pracoviště. Připravíme vše od návrhu uspořádání prostoru, až po potřebné zasíťování, instalaci techniky a její zprovoznění. Chcete-li zřídit profesionální nahrávací studio, kontaktujte nás. Navrhovali a realizovali jsme mnoho plně vybavených produkčních pracovišť. Rádi se budeme věnovat i vám a navrhneme vám to nejlepší možné řešení odpovídající vašim požadavkům a možnostem.

A která produkční pracoviště máme za sebou?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram