V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Justiční akademie, Kroměříž

Justiční akademie připravuje a organizačně zabezpečuje výchovně vzdělávací akce v rámci přípravy justičních a právních čekatelů a soustavné vzdělávání osob působících v justici, zajišťuje kvalifikační studium vyšších soudních úředníků a vyšších úředníků státního zastupitelství, poskytuje knihovnické a informační služby apod.

AVT Group a.s. v prostorách Justiční akademie vybavila konferenční místnost moderní AV technikou. Živý přenos obrazu snímá centrální otočná kamera Lumens, zvuk zpracovává konferenční systém Sennheiser. O streaming a záznam se starají media procesory a prezentační matice Extron. Ovládání videokonferencí usnadňuje dotykový ovládací panel Extron Electronics. Náhled pro všechny účastníky zajišťuje šestice monitorů NEC a zvuk reprodukuje čtveřice repro JBL Professional.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram