V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Modernizace systému ozvučení Plaveckého areálu města Plzně

JAK SE Z PLAVČÍKA STANE DJ?

Ozvučit moderní plavecký bazén není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. V rámci větších areálů, jako je právě ten plzeňský, je potřeba celý systém rozdělit na jednotlivé zóny s různými požadavky na zvukovou produkci. V relaxačním bazénu je vhodná klidná podkresová hudba, zatímco u hlavního bazénu pro sportovní účely se hodí hudba dynamičtější a hlasitější. A protože během posledních let v plzeňském areálu přibylo několik takových zón, bylo zapotřebí modernizovat stávající ozvučovací systém, aby pokryl konkrétní zóny tím správným signálem.

 

Jaké výhody přinesla modernizace?

  • Díky tomu, že jsme stávající systém vybavili novým audio procesorem spolu s rozšiřující jednotkou výstupů, jsme zvýšili množství samostatně ovladatelných zón.
  • Ozvučovací systém jsme doplnili bezdrátovým ovládáním s ochranou proti vodě, plavčík tedy může pohodlně z kteréhokoliv místa v areálu ovládat, co a jak hlasitě bude v každé zóně hrát.

 

V moderní AV technice se neobejdete bez IT

Pro modernizaci ozvučení jsme vybrali vhodné komponenty, celý systém nainstalovali a s pomocí našich programátorů mu také vdechli život. Aby totiž zvukový procesor správně sloužil a věděl, jak jednotlivé signály distribuovat a ovládat, je třeba pro něj naprogramovat řídící systém.

 

Technická specifikace

Ozvučovací řetězec jsme vybavili audio procesorem BSS Audio BLU-100 s rozšiřující jednotkou výstupů BSS Audio BLU-BOB1. Pro rozšířené ovládání systému slouží bezdrátový systémový ovladač iPad mini 4 a pro základní ovládání jsou k dispozici ovládací moduly BSS Audio EC.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram