V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

VYBAVENÍ AV TECHNIKOU A ŘÍDICÍM SYSTÉMEM

Olomoucká pedagogická fakulta má nový výzkumně vzdělávací areál. Ve dvoře hlavní budovy na Žižkově náměstí vyrostlo díky evropské dotaci nové křídlo za zhruba 200 milionů s víceúčelovou aulou, laboratořemi, učebnami i datacentrem nové generace. Prostory jsou vybaveny moderní AV technikou, která je integrována společně s řídicím systémem, jenž je v některých místnostech navázán na osvětlení.

Naše společnost byla subdodavatelem AV techniky na tuto stavbu.

Výzkumně vzdělávací areál je vybaven nejnovější technikou

  • Systém AV technologie poskytuje moderní podporu pro výuku s jednoduchým a intuitivním ovládáním.
  • Aula je vybavena projekční technikou s ozvučením dimenzovaným i pro divadelní a činoherní provoz. K dispozici je konferenční a tlumočnický systém. V režii se nachází rack s AV technikou, mixážní pult a ovládací pult pro scénické osvětlení.
  • Menší posluchárny mají též řídicí systém a projekční techniku včetně ozvučení. Ostatní běžné učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi a prezentačními PC.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram