V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Podílíme se na rozvoji studijního prostředí na ČZU

Napříč různými fakultami ČZU instalujeme výukové AV technologie, které univerzitě pomáhají dostát trendům moderního studijního prostředí. Hlídáme si neustále se vyvíjející možnosti jak datové infrastruktury, tak koncových AV prvků. Ty implementujeme do stávajících systémů a zaběhlých zvyklostí tak, aby docházelo k postupné modernizaci ve všech oblastech, které s výukou souvisejí.

  • Instalujeme zobrazovací systémy, ozvučení a prezentační techniku pro učebny, přednáškové sály, zasedací místnosti, kanceláře a komunikační prostory školy.
  • Výukové prostory vybavujeme e-learningovými kamerami pro záznam a streaming výuky.
  • Snažíme se sjednotit systémy AV techniky a jejího ovládání v rámci celého kampusu. Provoz a obsluha díky tomu budou znatelně jednodušší.

Nová technika zvyšuje komfort výuky, činí ji interaktivní, zjednodušuje pořizování a distribuci výukových materiálů a umožňuje lepší přístup k online obsahu.

Výukové prostory obsahují projekční systémy, které kombinují standardní projekci s klasickými keramickými tabulemi umístěnými na posuvných lištách.

Veškerá technika je ovládaná z jednoduchých panelů integrovaných v katedrách. Zasedací prostory kromě prezentační techniky obsahují také moderní videokonferenční systémy.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2019 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram