V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Rekonstrukce vědecké infrastruktury staré budovy VŠE

V projektu bylo řešeno audiovizuální vybavení učeben a přednáškových sálů. Vybavení má sloužit pro podporu výuky a prezentaci obsahu souvisejícího s výukou. V rámci objektu staré budovy VŠE se vyskytují tři typy učeben: velké a malé počítačové učebny a učebna bez počítačů.

Moderní škola potřebuje moderní technologie

  • Do každé učebny byla navržena katedra pro vyučujícího, která má být vybavena AV centrálou a all-in-one PC dle přesné specifikace investora.
  • Navrhli jsme unifikované AV vybavení učeben tak, aby vyučující nebyli zatěžováni různými způsoby ovládání AV řetězců v jednotlivých učebnách.
  • Každá učebna je v návrhu vybavena zobrazovacím systémem, ozvučovacím systémem a příslušně dimenzovanou interaktivní tabulí.
  • Počítačové učebny jsou v navrženém projektu vybaveny PC pro studenty v příslušném počtu.
 

Zdroj fotografie: https://www.vse.cz/media/fotky.php?kategorie=2

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram