V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Standardizovali jsme AV technologie napříč fakultami Masarykovy Univerzity

Vyprojektovali jsme modernizaci AV vybavení učeben, cvičeben, laboratoří, aul a tělocvičen pro třináct fakult Masarykovy univerzity v Brně. Celkový obsah projektu přesahoval úctyhodných 270 místností, na jejichž realizaci jsme po odevzdání projektové dokumentace dohlíželi v rámci autorského dozoru. Těžištěm celé modernizace byla obměna zobrazovacích prvků, zejména projektorů, u kterých byl kladen důraz na laserové provedení světelného zdroje. Dále jsme modernizovali signálové managementy a zvukové řetězce. Prezentační prvky ve výukových prostorách jsou obvykle zastoupeny projekčními plátny (ve formě roletových, rámových i elektrických), keramickými tabulemi ve standardní formě, i s projekční vrstvou (pro redukci odlesků). Audiořetězce jsme dle účelu a velikosti prostoru navrhovali v rozsahu od základního ozvučení z notebooku a malé reprosoustavy na čelní stěně až po komplexní systém s bezdrátovými mikrofony, DSP a zónovým ozvučením.

Jedná se o nejrozsáhlejší polistopadovou rekonstrukci AV technologií v univerzitním prostředí.

Obměna technologií přinesla univerzitě mnoho výhod

Vyprojektovaná AV technika podporuje výuku, rozšiřuje možnosti e-learningu pro záznam a distribuci studijního obsahu a sjednocuje systém ovládání. Navíc také pomaleji zastarává, nevyžaduje tak náročnou údržbu a umožňuje vzdálenou správu. 

Prezentační prvky ve výukových prostorách jsou obvykle zastoupeny projekčními plátny (ve formě roletových, rámových i elektrických), keramickými tabulemi ve standardní formě, i s projekční vrstvou (pro redukci odlesků).

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2019 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram