V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Vybudovali jsme technologické vybavení divadla „12“ včetně akustické zkušebny

V nové komorní scéně Národního divadla moravskoslezského jsme nainstalovali veškeré jevištní technologie, tzn. tahové jednotky, pódium, elevaci hlediště atd. Dále jsme vyprojektovali a nainstalovali AV technologický řetězec, systém hlasitého vyvolávání, hlavní ozvučení, interkom
a scénické osvětlení a k tomu příslušející kabelové rozvody včetně přípojných míst a vybavení technologického racku.

  • Nový kamerový řetězec umožňuje obsluze divadla sledovat dění v prostoru jeviště během představení.
  • Nový mixážní pult je možné provozovat kdekoliv v prostoru s využitím jediného napájecího a UTP kabelu pro připojení k celému systému. Komfort obsluhy je navíc navýšen možností ovládání pultu pomocí tabletu přes Wi-Fi.
  • Pod elevací hlediště jsme navrhli indukční smyčku pro nedoslýchavé.

 

Ve zkušebně pro orchestr nenavrhujete akustiku pro posluchače, ale pro samotné hudebníky.Aby se jim dobře zkoušelo, tak se musí mezi sebou dobře slyšet. Proto jsme do prostoru navrhli a instalovali akustické difuzory, které zvuk netlumí, ale rovnoměrně rozptylují do prostoru.

V podkroví objektu jsme řešili také prostor nahrávacího studia a zkušebnu orchestru a baletu. Ty jsme vybavili AV technologiemi v podobě mixážního pultu, LCD zobrazovačů, kamer a kabelových rozvodů. Navíc jsme také pomocí akustických simulací a výpočtů navrhli řešení prostorové akustiky a do prostor následně nainstalovali akustické prvky, a to konkrétně perforované stěnové obklady a akustické podhledy.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram