V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Vyprojektovali jsme AV techniku pro rozsáhlou rekonstrukci filozofické fakulty MU v Brně

Projekt AV techniky jsme řešili tak, aby koncepčně navazoval na náš předchozí projekt pro Centrum podpory humanitních věd, které je součástí areálu filozofické fakulty. Díky tomu jsme podpořili standardizaci a jednotnost techniky a jejího ovládání a nenarušili jsme zvyklosti pedagogů, kteří se mohou více soustředit na výuku.

  • V rámci projektu jsme řešili přednáškovou aulu, čítárnu, seminární učebny, přednáškové učebny, učebny studijních týmů, multimediální učebnu se zázemím promítárny, zasedací místnost, pracovnu děkana, pracovnu tajemníka, prostory psychologického ústavu a komunikační prostory školy
  • Do prostor univerzity jsme dle jejich účelu navrhli a vyprojektovali zobrazovací a prezentační techniku, keramické tabule, ozvučení, PTZ kamery a záznamové jednotky, jednotky pro bezdrátovou prezentaci z mobilních zařízení a bezdrátové mikrofonní sady. Vše včetně ovládacích pultů a kabelových tras.
  • Rekonstruované budovy jsme vybavili novým informačním systémem a zároveň jsme modernizovali informační systém ostatních budov v rámci areálu.

Pro navrhované prostory jsme vyřešili také akustické úpravy, abychom zajistili srozumitelnost řeči a eliminovali tak riziko únavy posluchačů.

Během samotné rekonstrukce budov a instalace AV techniky jsme zajišťovali autorský dozor, aby veškeré práce splňovaly podmínky a standardy, které jsme stanovili v projektu.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2019 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram