V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Zasedací místnosti Brown-Forman

Brown-Forman patří mezi přední světové výrobce a distributory kvalitních prémiových destilátů a vín. A stejné kvalitě musí odpovídat i AV technika nových prostorů v moderní kancelářské budově uprostřed Prahy. Proto se vedení společnosti ohledně integrace a instalace AV techniky obrátilo na nás.

Moderní technikou jsme vybavili velkou místnost o kapacitě cca 30 míst pro školení, prezentace a větší zasedání a další čtyři zasedací místnosti, které slouží zejména pro menší skupinové porady, videokonference a jiná jednání.

 

Čím se moderní zasedací místnosti vyznačují?

  • AV technika odpovídá nejnovějším standardům, včetně podpory obrazu ve 4K rozlišení.
  • Obsluha AV techniky je intuitivní a snadná. Vše lze ovládat pomocí dotykového ovládacího panelu.
  • Lze připojit různá přenosná zařízení, jako jsou laptopy, tablety a mobily, a to i bezdrátově.

 

Jakou AV technikou jsme je vybavili?

  • Ve velké školící místnosti jsme nainstalovali profesionální projektor NEC kombinující laser a LCD technologii. Díky hermeticky uzavřené optice není nutný žádný filtr a snižují se tak náklady na údržbu. Kromě toho podporuje nejnovější 4K obsah. 
  • Promítá se na elektrické plátno vestavěné do stropu s vypínacím systémem pro perfektní rovinnost plochy.
  • Rovnoměrné ozvučení místnosti jsme vyřešili stropními reproduktory Extron zabudovanými do podhledu. Distribuci AV signálu zajišťuje přepínač Extron se zabudovaným DTP vysílačem.
  • Do menších místností jsme nainstalovali prezentační 82palcové Ultra HD a 65palcové Full HD displeje.
  • Naprogramovali jsme chytré dotykové panely AMX, pomocí kterých lze ovládat technika ve všech místnostech. Společně s řídícími jednotkami AMX tak umožňují jedním stiskem např. zapnout projektor s vybraným vstupem za současného spuštění plátna.
  • Do stolů jsme umístili přípojná místa pro napájení i distribuci signálu AV techniky, včetně naší redukce pro připojení různých typů zařízení.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram