V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov

Palác Žofín

Kabelové trasy a přípojná místa pro AV technologie

Na Slovanském ostrově stojí od roku 1836 novorenesanční palác Žofín. Jedná se o jedno z nejvýznamnějších kulturních a společenských center Prahy a celé České republiky, kde se konají významná společenská setkání, kongresy, plesy či koncerty.

Velký sál paláce Žofín pravidelně hostí důležité osobnosti z celého světa. Právě v něm proběhla rekonstrukce podlahy, během které jsme zrealizovali přípojná místa pro audio a video technologie s příslušnými kabelovými trasami.

Instalovali jsme 1690 metrů kabelů

Základem pro fungování moderních digitálních technologií jsou vhodné kabelové rozvody. Aby bylo možné ve velkém sále pořádat akce odpovídající dnešním standardům, bylo třeba začít právě u nich.

Ve velkém sále žofínského paláce jsme v rámci rekonstrukce podlahy instalovali kabeláž se zakončením na konektorových polích v šesti přípojných místech. K dispozici je dostatečně dimenzovaný počet audio, video i datových konektorů, bez kterých se moderní digitální AV technologie neobejdou.

Jak pomůže naše realizace provozu sálu?

  • Díky kabelovým trasám pod podlahou a moderně řešeným přípojným místům v sále lze připojit AV techniku bez viditelné překážející kabeláže nutné pro provoz.
  • Přípojná místa zabudovaná do podlahy nenarušují vzhled interiéru.
  • Zvolená kabeláž umožňuje přenášet obraz až ve 4K rozlišení a data rychlostí až 10 GBit/s.

Galerie

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno – JIC INBIT
Kamenice 771/34
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram