V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Využijte naše bohaté zkušenosti v oblasti tlumočnické techniky, navrhneme pro vás optimální řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Tlumočnická technika

AVT Group a.s. poskytuje profesionální tlumočnickou techniku. Pořádáte-li jakoukoli akci, kde potřebujete zajistit tlumočení, nebo potřebujete vybudovat tlumočnické pracoviště například pro výuku tlumočníků, obraťte se na nás. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Dle vaší specifikace navrhneme i zrealizujeme možná řešení. Půjčujeme i dodáváme tu nejmodernější techniku. 

Nabízíme vám kvalitní konferenční tlumočnickou techniku, která zahrnuje tlumočnické kabiny, přepínače kanálů, mikrofony, sluchátka a mikroporty. Zajistíme pro vás vše od návrhu až po samotnou realizaci včetně instalace veškeré audiovizuální techniky. Abyste si zajistili dokonalé simultánní tlumočení, zajištujeme nepřetržitý servis během konání celého kongresu, konference, prezentace, nebo jakékoli jiné akce, u které je tlumočení potřeba. Půjčujeme a servisujeme i mobilní tlumočnickou techniku, tedy tzv. šeptákové soupravy a klopové mikrofony.

Věnujte se organizování akce a starosti s audiovizuální a tlumočnickou technikou přenechte nám. Kompletně. Od návrhu přes realizaci a instalaci až po demontáž.

A kde všude už používají naši tlumočnickou techniku?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram