V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Poptáváte videokonferenční či konferenční systém? Pojďte do toho s námi, v oblasti videokonference máme bohaté zkušenosti, které vám budou plně k dispozici.

Videokonferenční a konferenční systémy

Internet zcela změnil současný svět a videokonference jsou stále oblíbenějším způsobem komunikace. Videokonference mohou obsáhnout desítky uživatelů, kteří se nacházejí na nejrůznějších místech po celém světě. Čas je drahý a videokonferenční systémy vám jej pomohou ušetřit. Aby byla komunikace efektivní, je třeba, aby videokonference probíhala plynule a bez zasekávání. Pro naše klienty zajišťujeme špičkové technologie konferenčních systémů. Spojit se tak můžete s kolegy, zákazníky či dodavateli všude tam, kde je připojení k internetu.

Konferenční systémy vám umožňují i nahrávat důležitá jednání či prezentace, navíc tímto způsobem razantně snížíte náklady na cestování a ušetříte čas. Zařízení jsou samozřejmě zabezpečená a veškerá komunikace šifrována. Navrhujeme a realizujeme videokonferenční řešení na míru přesně dle potřeb zákazníka. Jsme schopni pokrýt potřeby menších firem, ale i bankovních ústavů a státního sektoru. Videokonference řešíme komplexně, zajistíme tedy videotechniku, audiotechniku, ale postaráme se i o vaše data. Můžete tak sdílet nejrůznější soubory, tabulky a elektronické tabule.

A kde všude používají naše videokonferenční systémy?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram