V Lomech 2376/10a, 149 00 Praha 4 - Chodov
Pojďme společně navrhnout zvukové studio přesně podle vašich představ a požadavků, k dispozici vám bude zkušený tým, který navrhne optimální řešení.

Zvukové studio

Zvukové studio musí mít kromě technického vybavení také dobře vyřešenou prostorovou akustiku. Většinou slouží k nahrávání hudby či mluveného slova, ať už pro reklamy, rozhlasového spoty nebo pro třeba pro účely dabingu. Protože jsou zde maximální požadavky na čistý zvuk, musí se jednat o vhodné prostory vybavené prvotřídní zvukařskou technikou a akusticky vhodnými materiály. A na obojí jsme my specialisté. Kompletně připravíme návrh zvukového studia. Vybavíme jej špičkovou technikou, kterou nainstalujeme, nastavíme a můžeme ji pro vás i servisovat.

Samozřejmou součástí zvukového studia jsou studiové mikrofony, zvukové karty a studiové monitory. Studiové mikrofony jsou speciálně vyrobeny a určeny pro detailní a věrné zachycení jakéhokoli zvuku. Zvukové karty samotný zvuk převádí na digitální stopu, kterou můžete dále zpracovávat v hudebním programu. Jednotlivé zvukové karty se liší zejména počtem vstupů. Ve zvukových studiích jsou pro poslech využívány nikoli klasické reproduktory ale studiové monitory, které neupřednostňují žádné frekvenční pásmo. Zvažujete-li vybudovat své vlastní zvukové studio, rádi s Vámi budeme vše konzultovat již od samotného výběru vhodných prostorů a návrhu uspořádání.

A jaká studia už máme za sebou?

Společnost AVT Group a.s. byla založena v roce 2013. Od počátku máme jasnou vizi - poskytovat profesionální služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky. Pod jednou střechou koncentrujeme kompletní tým certifikovaných odborníků z této oblasti, který se pohybuje na českém trhu již od přelomu tisíciletí.

Od roku 2014 jsme držiteli certifikátu QMS ISO 9001 
od renomované společnosti Quality Austria.

KONTAKTY

Adresa:
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 Chodov
Metro Opatov

Pobočka Brno
Kamenice 126/3
625 00 Brno-Bohunice

E-mail:
info@avtg.cz

Telefon:
+420 777 173 174
Copyright © 2020 AVT GROUP a.s.
facebooklinkedinyoutubeinstagram